Katalog firm

4 Pory Roku

Szukasz odpowiedniego lokalu na zorganizowanie komunii, chrzcin czy urodzin? Odwiedź naszą restaurację 4 Pory Roku, w której to panuje miły nastrój oraz profesjonalna obsługa. Oferujemy dania regionalne, które z pewnością każdemu przypadną do gustu. Zapoznaj się z naszą ofertą bezpośrednio na stronie internetowej.

Dania regionalne

Wyłącznie świeże i smaczne dania- restauracja 4 Pory Roku oferuje menu wyłącznie ze sezonowych produktów. Jeśli cenisz sobie zdrowie i kameralną atmosferę to 4 Pory Roku są tym czego szukasz. Restauracja zlokalizowana jest we Wrocławiu, tuż nad rzeką Odrą. Lokal zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych- chrzcin, wesel, komunii.
To idealne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie w gronie znajomych czy romantyczną kolację. Restauracja może się pochwalić Certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego. Nowość stanowią wina z regionu z winnicy ADORIA. Kameralne i spokojne miejsce, w którym posiłek serwowany jest przy kojących dźwiękach muzyki. Restauracja czynna jest każdego dnia od 13 do 22. Latem restauracja posiłki serwuje w letnim ogródku. To miejsce przyjazne dzieciom- znajduje się tu kosz pełen zabawek oraz letni ogródek z domkiem. Dobre restauracje Wrocław znajdują się tylko nad Odrą.
Za jakość sporządzanych posiłków odpowiedzialny jest kucharz z wieloletnim doświadczeniem w gastronomii. 4 Pory Roku to miejsce dobre na obiad, biznesowy lunch czy romantyczna kolację we dwoje.

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Każdy, kto chciałby zorganizować niezapomnianą uroczystość i szuka miłego lokalu, powinien zapoznać się z ofertą restauacji Karczma Bida. Serwujemy doskonałe dania kuchni staropolskiej, które to będą...