Katalog firm

A-AAron

Wieloletnie doświadczenie, bezstresowe załatwienie pogrzebu, niskie ceny pochówków oraz kremacji - AAron zaprasza. Zapraszamy do nas osoby różnych wyzwań. Chcemy pomóc wszystkich osobom, niezależnie od wyznawanej wiary. Zajmujemy się pogrzebami niezależnie od regionu. Będzie nam miło, jeżeli nas wybierzecie.

Organizacja pogrzebu

Nasz zakład pogrzebowy Katowice zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowych. Świadczymy usługi dla wszystkich grup wyznaniowych. Zajmujemy się przewozem zmarłych (wśród naszych usług znajduje się także międzynarodowy transport zwłok). Przygotowujemy godny pochówek, dysponujemy dużym wyborem trumien i odzieży żałobnej.
Zapewniamy piękną i wzniosłą oprawę uroczystości pogrzebowej, dobierając kwiaty i odpowiednią muzykę. Oprócz tego pomagamy rodzinom zmarłych w załatwianiu niezbędnych formalności urzędowych, a w 15 minut wypłacamy zasiłek pogrzebowy. Organizujemy również kremacje, które w naszym kraju są coraz bardziej popularne.
Ustalamy z rodziną dzień wystawienia ciała przed kremacją, a po uroczystości, trwającej około 1h zawozimy zmarłego do spalarni. W dniu oficjalnego pogrzebu urnę z prochami, w specjalnej lektyce, przywozimy do kościoła lub kaplicy. Zakład pogrzebowy Katowice przez lata działalności zdobył już sobie znakomitą renomę i uznanie. Działamy profesjonalnie i taktownie.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Pogodzenie się ze śmiercią kogoś nam bliskiego, zawsze mocno odciska się na naszej psychice. W takich chwilach, mimo bólu należy pamiętać o godnym pochówku i pożegnaniu zmarłego. Kompleksową usługę w...