Katalog firm

Alma

Firma Alma mieści się w Ełku i zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnego sprzętu budowlanego. Dostępny asortyment jest bardzo szeroki. Wypożyczyć można zarówno agregaty, cyklinarki, giętarki, ale również spawarki, nagrzewnice i wiele innych urządzeń. Oprócz tego firma oferuje serwis silników Honda i Briggs&Stratton.

Wypożyczalnia narzędzi

Alma to firma, która oferuje dobrej jakości urządzenia służące do prac przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów, a także niezbędne podczas prac budowlanych maszyny, różnego rodzaju urządzenia. Wypożyczalnia elektronarzędzi Ełk, to możliwość wynajęcia profesjonalnego, prawidłowo funkcjonującego urządzenia, w atrakcyjnej cenie.
W swojej działalności, firma zajmuje się także serwisem takich urządzeń, elektronarzędzi oraz maszyn spalinowych. Specjalizujemy się także w naprawie silników znanych, prestiżowych marek. Firma o wielu lat oferuje swoim klientom niezbędny sprzęt, a także świadczy profesjonalne usługi. Cieszymy się, że możemy spełniać Państwa oczekiwania.
Zawsze mogą Państwo liczyć na fachową obsługę, rzetelne doradztwo i pomoc w dobraniu odpowiedniego do planowanej pracy urządzenia. W ofercie znajdą Państwo ogromny wybór różnorodnych agregatów, nagrzewnic, wytrzymałych młotowiertarek oraz wiele innych sprzętów, niezbędnych do przeprowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 43

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://almaelk.pl/

E-mail: alma98@o2.pl

Tel.: 666-870-574


Podobne firmy

AZ-PLAST

Renomowana firma AZ-PLAST ma wieloletnie doświadczenie w spawaniu i zgrzewaniu tworzyw sztucznych. Wykonuje to z wykorzystywaniem procesu łączenia na gorąco elementów z termoplastów. Firma świadczy pr...