Katalog firm

Kategorie


Alma

Firma Alma mieści się w Ełku i zajmuje się wypożyczaniem profesjonalnego sprzętu budowlanego. Dostępny asortyment jest bardzo szeroki. Wypożyczyć można zarówno agregaty, cyklinarki, giętarki, ale również spawarki, nagrzewnice i wiele innych urządzeń. Oprócz tego firma oferuje serwis silników Honda i Briggs&Stratton.

Wypożyczalnia narzędzi

Alma to firma, która oferuje dobrej jakości urządzenia służące do prac przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów, a także niezbędne podczas prac budowlanych maszyny, różnego rodzaju urządzenia. Wypożyczalnia elektronarzędzi Ełk, to możliwość wynajęcia profesjonalnego, prawidłowo funkcjonującego urządzenia, w atrakcyjnej cenie.
W swojej działalności, firma zajmuje się także serwisem takich urządzeń, elektronarzędzi oraz maszyn spalinowych. Specjalizujemy się także w naprawie silników znanych, prestiżowych marek. Firma o wielu lat oferuje swoim klientom niezbędny sprzęt, a także świadczy profesjonalne usługi. Cieszymy się, że możemy spełniać Państwa oczekiwania.
Zawsze mogą Państwo liczyć na fachową obsługę, rzetelne doradztwo i pomoc w dobraniu odpowiedniego do planowanej pracy urządzenia. W ofercie znajdą Państwo ogromny wybór różnorodnych agregatów, nagrzewnic, wytrzymałych młotowiertarek oraz wiele innych sprzętów, niezbędnych do przeprowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 43

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://almaelk.pl/

E-mail: alma98@o2.pl

Tel.: 666-870-574


Podobne firmy

AZ-PLAST

Renomowana firma AZ-PLAST ma wieloletnie doświadczenie w spawaniu i zgrzewaniu tworzyw sztucznych. Wykonuje to z wykorzystywaniem procesu łączenia na gorąco elementów z termoplastów. Firma świadczy pr...

Alkor Yacht Czarter

Firma Alkor zaprasza do siebie wszystkich miłośników Krainy Tysiąca Jezior. Dzięki nam możecie spędzić niezapomniane wakacje na pięknych, mazurskich jeziorach. Wystarczy tylko wynająć od nas jeden z n...