Katalog firm

Alver Tour

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Alver Tour to jedna z najlepszych firm, która oferuje przewozy do Holandii. Jeżeli szukacie pewnego przewoźnika, to nasza firma jest odpowiednia. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy szczegółowo opowiedzą Wam o naszej ofercie. Zapraszamy!

Busy do Holandii

Zachęcamy Was do skorzystania z oferty firmy Alver Tour, jeżeli wybieracie się do Holandii. Już od wielu lat świadczymy dla naszych klientów usługi transportowe na najwyższym poziomie. Warto nam zaufać. Jesteśmy pewnym i punktualnym przewoźnikiem, który zawsze na czas dowiezie Was na miejsce.
Oferujemy Wam busy do Holandii z najróżniejszych miast w Polsce. Podróżujcie bezpiecznie i zamówcie profesjonalnego kierowcę, który zawsze dojedzie z Wami na czas do Holandii, do wyznaczonej miejscowości. Za nasze usługi oferujemy Wam bardzo atrakcyjne stawki, które możecie poznać podczas osobistej rozmowy z naszymi pracownikami. Nasze busy zawsze wyjeżdżają do Holandii o określonych godzinach, w wyznaczone dni. Warto dodać, że taki środek transportu jest bardzo tani w porównaniu do samolotów, czy też w porównaniu do pociągów.
Jesteśmy firmą, która dba o komfort swoich pasażerów, dlatego zapewniamy Wam przejazd komfortowymi busami, które są regularnie serwisowane. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Firma Conect Spedycja i Transport poleca Wam swoje usługi transportowe. Z nami przewieziecie wszystko szybko i sprawnie. Świadczymy swoje usługi na terenie kraju oraz za jego granicami. Nasza firma św...