Katalog firm

Amigodental

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej Kliniki Stomatologicznej. Amigodental to zespół przychodni oferujący zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, chirurgii stomatologicznej i szczękowej, protetyki i nie tylko. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Wykonujemy między innymi tomografię i rtg zębów.

Leczenie kanałowe

Oferowane przez nas leczenie kanałowe Łódź, czyli endodoncja, należy do najmniej lubianych przez pacjentów. Większość osób niestety cały czas kojarzy je z silnym bólem. Współcześnie leczenie kanałowe przebiega już całkowicie bezboleśnie. Istotne jest również, że innowacyjne metody leczenia pozwalają na zachowanie funkcjonalności zęba. Leczenie kanałowe wykonuje się wtedy, gdy choroba zęba dotarła do głębokich warstw uzębienia.
Jak wiemy zęby mają korzenie i kanały. Ich ilość jest zmienna, wszystko uzależnione jest on umiejscowienia zęba. Gdy występuje choroba zęba nadająca się do leczenia kanałowego, zainfekowana jest miazga z wnętrza kanału. Wtedy też należy ową miazgę usunąć z kanału i kilkakrotnie przepłukać kanał.
Innymi słowy, musimy bardzo dobrze wyczyścić kanały, aby po wypełnieniu specjalnym materiałem, zakażenie nie powróciło. Ważne jest, aby gdy boli nas ząb, jak najszybciej zgłosić się do lekarza stomatologa, gdyż szybka reakcja pozwoli nam na uratowanie go, w przeciwnym wypadku może być konieczna ekstrakcja zęba.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102


Podobne firmy

Frodent

Jeśli zależy Państwu na zdrowych zębach i pięknym uśmiechu, zachęcamy do skorzystania z usług jednego z naszych gabinetów stomatologicznych w Łodzi. Frodent oferuje kompleksową opiekę dentystyczną dla...