Katalog firm

Amigodental

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej Kliniki Stomatologicznej. Amigodental to zespół przychodni oferujący zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, chirurgii stomatologicznej i szczękowej, protetyki i nie tylko. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Wykonujemy między innymi tomografię i rtg zębów.

RTG zęba

Naszą klinikę stomatologiczną tworzą ludzie z pasją. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy między innymi na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, czy konkursach specjalistycznych w USA, Izraelu, Australii, Kolumbii, Belgii, Szwajcarii.
Nasza klinika zajmuje się leczeniem i diagnozowaniem w szerokim zakresie i na najwyższym poziomie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Do zakresu naszych usług należą między innymi: implantologia, zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz twarzowo-szczękowej, stomatologia dziecięca, protetyka, stomatologia zachowawcza czy estetyczna. Zajmujemy się również wykonywaniem rtg zębów Łódź. Plan leczenia jest dostosowywany do każdego klienta indywidualnie. Stosujemy bezpieczne metody leczenia dla naszych pacjentów.
Niestety wielu ludzi zaniedbuje swoje zęby, co prowadzi do powikłań, a nawet zagrożenia życia. Dlatego warto systematycznie kontrolować swoje uzębienie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki stomatologicznej. Z nami uzyskasz piękny, zdrowy i biały uśmiech.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102


Podobne firmy

Frodent

Jeśli zależy Państwu na zdrowych zębach i pięknym uśmiechu, zachęcamy do skorzystania z usług jednego z naszych gabinetów stomatologicznych w Łodzi. Frodent oferuje kompleksową opiekę dentystyczną dla...