Katalog firm

AMS Car Design

Prawo wymaga, aby przednia szyba w Państwa samochodzie nie była w żaden sposób uszkodzona. Jeśli zdarzyło się Państwu, że została ona stłuczona bądź też posiada widoczne pęknięcie, to zapraszamy Państwa do naszej firmy AMS Car Design, gdzie w przystępnej cenie zajmiemy się jej wymianą.

Folie okienne

Już na etapie projektowania domu staramy się zastosować rozwiązania pozwalające zapewnić większe bezpieczeństwo zarówno przed włamaniami, jak i przed skutkami różnego rodzaju zagrożeń ze strony przyrody. Jednym z takich sposobów jest wzmocnienie szyb. Wcale jednak nie musimy wymieniać okien, aby uzyskać odpowiedni efekt – równie korzystnym, a przy tym niedrogim rozwiązaniem będą folie okienne Łódź oferowane przez firmę AMS Car Design.
Proponowane przez firmę AMS Car Design folie ochronne to wysokiej jakości produkty, dzięki którym można w prosty sposób wzmocnić szyby, a tym samym zmniejszyć ryzyko ich wybicia, np. podczas próby włamania czy w silnych wichur. Montaż folii zapewnia więc większe bezpieczeństwo domownikom, a także doskonale sprawdzi się w budynkach użyteczności publicznej, w których dochodzić może do aktów wandalizmu.
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie internetowej firmy – zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zaletami dostępnych rozwiązań i zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

Foliant

Folie antywłamaniowe, przeciwsłoneczne czy też dekoracyjne ewentualnie inne przeznaczone do oszklonych powierzchni, to coś co zyskuje na coraz większym zastosowaniu. Oczywiście firma Foliant zachęca d...