Katalog firm

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to jedna z usług, którą już dzisiaj Wam oferuje w atrakcyjnych cenach. Nazywam się Aneta Budzińska i jako profesjonalna linergistka zachęcam Was do zapoznania się z moimi usługami. Możecie być pewni, że jako profesjonalistka zawsze dbam o zachowanie odpowiednich zasad bezpieczeństwa oraz higieny.

Makijaż permanentny

Mieszkanki Gdyni lub Łodzi - zarówno młodsze, jak i te starsze, chcące wyglądać młodo, powinny zrobić sobie trwały makijaż permanentny Łódź. Taką usługę oferuje Aneta Budzińska. Ta doświadczona w podkreślaniu urody kobiet, miłośniczka makijażu oczu, brwi czy ust, pracuje na sprawdzonych certyfikowanych pigmentach renomowanych firm.
W swoim profesjonalnym gabinecie bez problemu i starannie wybiera kolor i makijaż, w taki w sposób, aby nawet na dojrzałej twarzy nie były widoczne niedoskonałości. Wchodząc na stronę anetabudzinska.pl, każda osoba dowie się, jak dokładnie wyglądają zabiegi (pozna poszczególne, nowoczesne metody), jakie są przeciwwskazania do ich wykonania oraz co robić przed zabiegiem i tuż po nim. Z makijażu permanentnego mogą skorzystać także panie po osiemdziesiątym roku życia!
A kobietom, które noszą szkła kontaktowe, Aneta Budzińska zapewni makijaż trwały kreski na powiece. Co ciekawe, zajmuje się także usuwaniem makijażu permanentnego dwiema metodami. Dzięki niej każdy pozbędzie się również tatuażu.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Depilatorium to salon depilacji mieszczący się w Łodzi, który oferuje nowoczesne technologie i zabiegi umożliwiające usunięcie zbędnego owłosienia. Jednym z zabiegów, któremu można się poddać w Depila...