Katalog firm

Apemi

Salon Okien i Drzwi Apemi z siedzibą w Szczytnie istnieje na rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w sprzedaży i montażu stolarki otworowej. Oferuje okna, drzwi, bramy i parapety renomowanych producentów. Firma świadczy również usługi remontowe i wykonuje docieplenia budynków. Zapewnia rzetelną realizację zleceń.

Montaż okien

Jeśli szukacie Państwo okien do swojego domu lub mieszkania, zapraszamy do poznania oferty naszej firmy i skorzystania z niej. Nasza firma, od początku swojego istnienia, stawia na jakość w niskiej cenie dlatego oferujemy produkty wyłącznie liczących się producentów.
U nas nie znajdziecie Państwo kiepskich okien za okazyjną cenę - nie sprzedajemy czegoś, czego sami nie chcielibyśmy mieć w swoich domach. Nasze okna Szczytno i inne produkty możecie Państwo u nas kupić, ale możecie Państwo zlecić nam także ich zamontowanie. Okna, drzwi, wszystko, co u nas kupicie zamontujemy w dogodnym dla Państwa terminie, bez konieczności długiego oczekiwania na realizację usług.
Zapraszamy do nas klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Chętnie podejmiemy się małych i dużych transakcji i zleceń. Przez lata istnienia naszej firmy podejmowaliśmy się współpracy z instytucjami, spółdzielniami, mamy w tym względzie duże doświadczenie. Zapraszamy do nas. Pracownicy naszej firmy postarają się abyście Państwo byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą i polecali nas swoim bliskim.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511-840-654


Podobne firmy

ARM

Chyba nikt z nas nie lubi przedłużających się remontów. My to doskonale rozumiemy, dlatego podchodzimy rzetelnie do każdego powierzonego nam zadania. Firma ARM oferuje kompleksowe usługi remontowe i b...