Katalog firm

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Komunii i wielu innych uroczystości ważnych dla najmłodszych. Moją rolą jest zachowanie w pamięci najpiękniejszych chwil.

Fotografia na chrzest

Dzieci dorastają błyskawicznie, więc na pewno chciałbyś zatrzymać na moment te chwile młodości Twojej pociechy. Wiesz, że zanim się obejrzysz, wejdzie ona w wiek nastoletni, dlatego powinieneś zapewnić sobie pewną pamiątkę z tego okresu jej dzieciństwa. Nasz fotograf chrzest Łódź właśnie to może Ci zagwarantować, wykonując profesjonalną i efektywną sesję Twojej pociechy.
Musisz tylko umówić się do niego na wizytę i następnie pojawić się na niej z dzieckiem, które na pewno prędko odnajdzie się w roli modela. Zdjęcia tworzone przez fotografów z Łodzi zachwycają tym, iż idealnie odzwierciedlają rzeczywistość. Ujrzysz na nich prawdziwe emocje Twojego dziecka, czyli zarówno radość oraz miłość, jak i smutek czy niezadowolenie. To właśnie te drobne gesty - delikatne uśmiechy czy zmarszczone brwi - sprawiają, że fotografie są niesamowicie emocjonalne i bardzo wartościowe.
Jeśli tylko zdecydujesz się je wykonać, będziesz zachwycony efektami i sesji i z przygotowanych zdjęć wykonasz sobie niesamowitą pamiątkę.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Potrzeba fotografa i operatora? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na dwa w jednym – Bartosz Wojciechowski, fotograf i operator. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni wiedzy, doświadc...