Katalog firm

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Komunii i wielu innych uroczystości ważnych dla najmłodszych. Moją rolą jest zachowanie w pamięci najpiękniejszych chwil.

Fotografia ślubna

W najbliższym czasie zamierzasz skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, a co za tym idzie zwłaszcza takiego który podejmie się realizacji sesji zdjęciowej? Poznaj więc salon fotograficzny AT Górscy, a więc osoby dla jakich fotografia ślubna w Łodzi to coś więcej niż tylko wykonanie zwykłych, mało wyrazistych zdjęć. W tym przypadku możemy być pewni jednego, iż fotografia ślubna w Łodzi spełni nasze indywidualne oczekiwania, dodatkowo każda sesja jest poprzedzona uwzględnieniem wielu ważnych kwestii z nią związanych.
Może się zatem odbywać w niejednym atrakcyjnym miejscu, dodatkowo nawiązywać bezpośrednio do scenerii najbardziej zbliżonej takiemu wydarzeniu jakim jest ślub.
Zatem niech nasza fotografia ślubna Łódź rzeczywiście będzie czymś, czego zrealizowania oraz wykonania podejmą się fachowcy, a wspomniany salon fotograficzny to nie tylko alternatywa, lecz opcja za którą w tej i wielu innych sytuacjach czy przypadkach, przemawia wiele swoistych argumentów. Skorzystajmy więc z fotografa, jaki zadba o jakość naszych zdjęć ślubnych.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Potrzeba fotografa i operatora? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na dwa w jednym – Bartosz Wojciechowski, fotograf i operator. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni wiedzy, doświadc...