Katalog firm

Autolis

Autolis to nowoczesna wypożyczalnia samochodów, która działa na naszym rynku od 1995 roku. Przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć masę zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i również firmy z kraju i z zagranicy.

Wynajem aut

Twój samochód na siebie nie zarabia, bo tak naprawdę potrzebujesz go tylko raz na jakiś czas? Pomyśl więc, jak wiele byłbyś w stanie zaoszczędzić, gdybyś nie musiał utrzymywać własnego auta, tylko w razie potrzeby korzystał z wypożyczalni samochodów. W Twoim portfelu zostałaby na pewno bardzo znacząca kwota, a do tego nie martwiłbyś się chociażby okresowymi przeglądami pojazdu.
Twoje oczekiwania w pełni spełniłby natomiast nasz wynajem samochodów Gdańsk. Co więcej, nasza oferta jest tak bogata, że za każdym razem mógłbyś wypożyczać zupełnie inny samochód. Taki, który akurat idealnie pasowałby do Twoich potrzeb. W zakorkowanych ulicach świetnie sprawdziłyby się Opel Corsa, Toyota Yaris czy Skoda Fabia. Na dłuższe trasy polecamy natomiast Forda Mondeo czy Skodę Octavia. Rodzinne wypady to natomiast domena Opla Zafiry.
Co więcej, zawsze możesz liczyć u nas na życzliwe przyjęcie i fachowe porady. Nie zastanawiaj się zatem, tylko zacznij korzystać z oferty naszej wypożyczalni samochodów. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220