Katalog firm

Meble Brzeziński

Meble Brzeziński to firma zajmująca się wyrobem wszelkich mebli na zamówienie. Zapewnia ona meble wykonywane w wybranych przez klienta wzorach oraz kolorach, z różnych materiałów. Oferuje także wyrób schodów oraz drzwi z drewna. Firma zapewnia również profesjonalne doradztwo techniczne z zakresu wyboru mebli i materiału ich wykonania.

Meble kuchenne

Meble Brzeziński to zakład stolarski, który swoje ogromne doświadczenie w branży zdobywał na przestrzeni prawie trzydziestu lat. Na rynku istnieje już od 1989 roku, od początku stawiając na zaspokajanie najśmielszych pragnień jego klientów, ściśle związanych z umeblowaniem ich pomieszczeń.
Oferowane przez niego meble Nowy Dwór Mazowiecki zawsze cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, trwałością oraz pieczołowitym wykończeniem. Klient sam ustala, jaki rodzaj drewna zostanie wykorzystany do ich produkcji - duża flota maszyn służących do produkcji mebli, w tym odpowiedniej obróbki każdego rodzaju drewna, jest gwarantem tego, że firma jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.
W swojej pracy Meble Brzeziński korzysta z dobrodziejstw stolarki nowoczesnej, ale też i tej tradycyjnej. Wszystko zależy od potrzeb wybranego klienta. Firma dodatkowo zapewnia fachowe doradztwo wszystkim tym, którzy zaledwie "mniej więcej" wiedzą, czego potrzebują. Jest ona zatem kompleksowym rozwiązaniem na świetne umeblowanie każdego rodzaju pomieszczeń.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy MS Meble. Oferujemy meble na indywidualne zamówienie naszych klientów, dostosowane do wszelkich wymagań. W naszej o...

Dekoratt

Skoro zamierzasz zastosować meble wypoczynkowe, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na takie, które stworzy nam je ewentualny producent. Pracownia Dekoratt wykonuje meble wypoczynkowe...