Katalog firm

Meble Brzeziński

Meble Brzeziński to firma zajmująca się wyrobem wszelkich mebli na zamówienie. Zapewnia ona meble wykonywane w wybranych przez klienta wzorach oraz kolorach, z różnych materiałów. Oferuje także wyrób schodów oraz drzwi z drewna. Firma zapewnia również profesjonalne doradztwo techniczne z zakresu wyboru mebli i materiału ich wykonania.

Meble na wymiar

Zapraszamy Państwa do naszej pracowni mebli. Jako firma istniejemy na rynku polskim od prawie trzydziestu lat. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar. Nasza bogata oferta obejmuje meble pokojowe, kuchenne, salonowe, gabinetowe, do przedpokoju do łazienek oraz przyjmujemy każdy rodzaj zamówienia na meble, jakie sobie zażyczą klienci.
Nasze produkty są wyrabiane z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji używamy różnych gatunków drzewa, płyt fornirowanych, laminowanych czy płyt MDF. Szeroka gama kolorów sprawia, że każdy klient dopasuje meble do wnętrza w swoim domu. Posiadamy również zaawansowane technologicznie maszyny, na których wykonujemy nawet najbardziej wyszukane elementy. Każde meble Legionowo są perfekcyjnie wykonane. Zatrudnieni w naszej firmie stolarze to wyszkoleni pracownicy z długoletnim stażem pracy. Są specjalistami w swojej dziedzinie.
Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową mebleskierdy.dei.pl do zapoznania się z ciekawą ofertą mebli na zamówienie z Pracowni Brzeziński. Znajdą tam Państwo również galerię zdjęć naszych produktów.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

Dekoratt

Skoro zamierzasz zastosować meble wypoczynkowe, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na takie, które stworzy nam je ewentualny producent. Pracownia Dekoratt wykonuje meble wypoczynkowe...

MS Meble

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy MS Meble. Oferujemy meble na indywidualne zamówienie naszych klientów, dostosowane do wszelkich wymagań. W naszej o...