Katalog firm

Business Centre

Dzisiaj podstawą sukcesu jest już nie tylko przedsiębiorczość i pracowitość, ale też rozpoznawalność marki. Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła liczyć na zagoszczenie w świadomości klientów, najłatwiejszym sposobem jest wynajęcie powierzchni biurowej w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z ofertą Business Centre. Możemy wynająć nowoczesne lokale o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych w prestiżowej okolicy. Dzięki temu zwiększysz szansę na sukces.

Biura do wynajęcia

Rozpoczynając własną działalność gospodarczą, musimy zadbać o każdy, nawet najmniejszy, jej aspekt - chcemy przecież odnieść jak największy sukces. Pierwszą, bardzo ważną sprawą, jest wybór odpowiedniego biura rachunkowego, które zajmie się naszymi sprawami podatkowymi. Kolejnym wyzwaniem jest wybór odpowiedniej siedziby dla naszego biznesu.
Tutaj podstawowe pytanie brzmi, jaki biznes prowadzimy. Jeśli jest to działalność nakierowana na bezpośrednią współpracę z innymi ludźmi (np. doradztwo gospodarczy, czy prawne) warto wybrać biuro znajdujące się w centrum miasta. Dzięki takiej lokalizacji możemy zwiększyć znacząco swoje obroty. Żaden klient nie będzie jechał 20 czy 30 kilometrów do prawnika lub innego doradcy. Dla nich liczy się wygoda i szybkość kontaktu. Business Centre Pracownia 1113 ma w swojej ofercie biura do wynajęcia Łódź.
Biura te zlokalizowane są w samym centrum Łodzi. Wynajem biura w centrum Łodzi na pewno zwiększy obroty Twojego biznesu, pomoże znaleźć nowych odbiorców Twojej usługi.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55