Katalog firm

Business Centre

Dzisiaj podstawą sukcesu jest już nie tylko przedsiębiorczość i pracowitość, ale też rozpoznawalność marki. Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła liczyć na zagoszczenie w świadomości klientów, najłatwiejszym sposobem jest wynajęcie powierzchni biurowej w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z ofertą Business Centre. Możemy wynająć nowoczesne lokale o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych w prestiżowej okolicy. Dzięki temu zwiększysz szansę na sukces.

Lokale biurowe

Twoja firma rozrasta się, zatrudniasz pracowników, ale uświadamiasz sobie, że Twoje biuro staje się zbyt ciasne? Może chcesz przenieść się do lepiej skomunikowanej dzielnicy miasta? Zapoznaj się z ofertą Business Centre. Od lat współpracujemy z przedsiębiorcami i wynajmujemy im nowoczesne, dobrze wyposażone biura.
Możemy zaoferować lokale biurowe do wynajęcia Łódź o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych. Dzięki aneksom kuchennym pracownicy będą mieli możliwość przygotowania dla siebie posiłku bez konieczności opuszczania lokalu. Profesjonalne sale konferencyjne pozwolą Ci przeprowadzać spotkania biznesowe w odpowiedniej atmosferze, a sam wygląd biura sprawi, że w oczach klientów zyskasz na wiarygodności.
Dziś przecież wielkie znaczenie ma nie tylko to, czy pracuje się wydajnie ­– niezwykle istotne jest także budowanie świadomości marki. Nowoczesne biuro w centrum Łodzi pozwoli Ci zaistnieć na lokalnym (i nie tylko) rynku. Zapoznaj się z naszą ofertą lokali użytkowych i pozwól znaleźć się przyszłym klientom!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55