Katalog firm

Business Centre

Dzisiaj podstawą sukcesu jest już nie tylko przedsiębiorczość i pracowitość, ale też rozpoznawalność marki. Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła liczyć na zagoszczenie w świadomości klientów, najłatwiejszym sposobem jest wynajęcie powierzchni biurowej w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z ofertą Business Centre. Możemy wynająć nowoczesne lokale o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych w prestiżowej okolicy. Dzięki temu zwiększysz szansę na sukces.

Wynajem biura

Konkurencja na rynku w ostatnich latach wzrasta. Przedsiębiorcy szukają sposobu, by przyciągnąć klientów. Jednym z nich jest na pewno biuro, które podniesie wiarygodność Twojej działalności i pokaże, że jesteś profesjonalistą. W Business Centre wiemy, co jest dla Ciebie istotne. Oferta jaką jest wynajem biur Łódź to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Znamy oczekiwania przedsiębiorców i dokładamy starań, by nasze lokale użytkowe spełniały najwyższe standardy. Poszukujesz nowego biura? Skorzystaj z naszych usług.
Nasz biurowiec mieści się w prestiżowej dzielnicy miasta, tuż obok dworca Łódź Fabryczna. Doskonale skomunikowane biuro ułatwi pracownikom codzienny dojazd do pracy, a potencjalnym klientom – nawiązanie relacji biznesowej. Nowoczesne biuro spełni też istotną funkcję marketingową, podnosząc świadomość Twojej marki.
Nasze biura urządzone są nowocześnie i wyposażone we wszystko, co niezbędne w codziennym funkcjonowaniu firmy. Budynek jest także chroniony przez system monitorujący oraz firmę ochroniarską. Wpłynie to znacząco na uznanie w oczach klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55