Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo nawiązać współpracę z profesjonalnym biurem nieruchomości w Łodzi, zapraszamy do nas. Centrum Nieruchomości to firma obecna w branży od wielu lat. Jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem, któremu można zaufać. Mamy zróżnicowaną ofertę mieszkań, domów, działek czy lokali z Łodzi i okolic.

Pośrednictwo najmu

Kupno mieszkania to bardzo poważne przedsięwzięcie. Wymaga nie tylko doskonałej orientacji w rynku nieruchomości, ale też umiejętności negocjacji i szacowania wartości. Nie każdy ma taką wiedzę.
Dlatego warto swoją najważniejszą finansową decyzję w życiu pozostawić w rękach profesjonalistów i wynająć biuro nieruchomości Łódź i okolice to ostatnio mekka na rynku mieszkań, zarówno z pierwszej, jak i drugiej ręki.
Nasza agencja działa na rynku od ponad dziesięciu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy sprawnie tysiące transakcji. Współpracujemy z fachowcami rynku nieruchomości - bankowcami specjalizującymi się w kredytach, rzeczoznawcami, prawnikami.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Po zapoznaniu się z preferencjami i marzeniami możemy dopasować oferty do każdej osoby. W naszej bazie znajdują się nie tylko domy i mieszkania, ale też działki, obiekty użytkowe i hale przemysłowe. Dodatkowo pomagamy w wynajmie każdego typu pomieszczeń - dla osób indywidualnych i partnerów biznesowych.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106


Podobne firmy

Business Centre

Dzisiaj podstawą sukcesu jest już nie tylko przedsiębiorczość i pracowitość, ale też rozpoznawalność marki. Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła liczyć na zagoszczenie w świadomości klientów, najłatwiej...