Katalog firm

Kategorie


Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo nawiązać współpracę z profesjonalnym biurem nieruchomości w Łodzi, zapraszamy do nas. Centrum Nieruchomości to firma obecna w branży od wielu lat. Jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem, któremu można zaufać. Mamy zróżnicowaną ofertę mieszkań, domów, działek czy lokali z Łodzi i okolic.

Sprzedaż mieszkań

Zastanawiasz się nad tym, gdzie znajdziesz najlepsze nieruchomości Łódź? Nie zastanawiaj się, tylko skorzystać z pomocy, którą zapewnia nasze Centrum Nieruchomości. Mowa o firmie, która ma spore doświadczenie (początek funkcjonowania miał miejsce w 2007 roku). Wszyscy, którzy są klientami działalności mają pewność obsługi charakteryzującej się profesjonalizmem i kompleksowością. Warto też podkreślić udzielanie fachowych porad, które trzeba uznać za niezbędne podczas realizowania najlepszych transakcji.
Dobrze również wspomnieć, iż Centrum Nieruchomości w zakresie zawarło współpracę z najlepszymi doradcami finansowymi, rzeczoznawcami i biurami notarialnymi (dokładniej, chodzi o współpracę dotyczącą kredytów hipotecznych).
W dalszym ciągu nie wiesz, czy mowa o zadowalającym rozwiązaniu? Pamiętaj, że mowa o działalności, w przypadku której klient traktowany jest indywidualnie (takie podejście sprawia, że klienci chętnie wracają).
Szczegółowe informacje udostępnione są na stronie internetowej firmy.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106


Podobne firmy

Business Centre

Dzisiaj podstawą sukcesu jest już nie tylko przedsiębiorczość i pracowitość, ale też rozpoznawalność marki. Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła liczyć na zagoszczenie w świadomości klientów, najłatwiej...