Katalog firm

Kategorie


Conect

Firma Conect Spedycja i Transport poleca Wam swoje usługi transportowe. Z nami przewieziecie wszystko szybko i sprawnie. Świadczymy swoje usługi na terenie kraju oraz za jego granicami. Nasza firma świadczy swoje usługi między innymi: lawetą, lodówką. Chętnie pomożemy Wam także przy przeprowadzkach.

Spedycja busem

Firma Conect oferuje klientom usługi spedycyjne i transportowe, zarówno w kraju jak i zagranicą, w obrębie całej Europy. Dysponuje rozbudowaną flotą nowoczesnych pojazdów, przystosowanych do transportu różnych rodzajów towarów. Dzięki temu obsługuje przedsiębiorstwa działające w wielu sektorach gospodarki.
Specjalizacją firmy Conect jest spedycja na busa. Swoim zakresem obejmuje ona między innymi transport ADR, lodówką czy lawetą. Wszystkie usługi wyceniane są indywidualnie, po uprzednim kontakcie z klientem. Firma Conect stara się na bieżąco dostosowywać swoje usługi do zmieniających się potrzeb klientów. Oferuje im bardzo konkurencyjne stawki i korzystny system rozliczeń. Wszystko po to, by współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży usługi spedycyjne i transportowe firmy stoją na bardzo wysokim poziomie. Jej dodatkowym atutem jest gwarancja wypłacalności. Klienci darzą ją sporym zaufaniem i często wracają do niej z kolejnymi zleceniami.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539


Podobne firmy

Alver Tour

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Alver Tour to jedna z najlepszych firm, która oferuje przewozy do Holandii. Jeżeli szukacie pewnego przewoźnika, to nasza firma jest odpowiednia...