Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik - psychoterapeuta z Łodzi - zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą wyleczyć się z nerwicy, depresji, mają problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyjmuje u siebie osoby niepełnosprawne, osoby w żałobie, z zaburzeniami adaptacyjnymi oraz z zaburzeniami osobowości. Zapraszam!

Gabinet psychoterapii

Interesuje Państwa doskonały psychoterapeuta Łódź? Poszukujecie specjalisty w tym mieście? To zapraszam do kontaktu ze mną. Jako lekarz - specjalista zachęcam do kontaktu osoby, które mają nerwicę oraz lęki. Dzięki specjalistycznej terapii pomogę Wam pozbyć się tych dwóch przypadłości, które sprawiają, że życie może być niekomfortowe.
Obawiacie się rozmów z obcymi osobami, stresują Wam rozmowy z urzędnikami? Wszystko to dzieje się bez żadnej przyczyny? To pierwsze objawy nerwicy, którą można wyleczyć. Trzeba tylko wiedzieć jak. W moim gabinecie wspólnie przeanalizujemy wszystkie te sytuacje i spróbujemy nad nimi zapanować. Dzięki temu ataki lęku lub nerwicy zmniejszą się do minimum lub znikną całkowicie. Bardzo chętnie pomagam również osobom, które zmagają się z depresją, która im wcześniej zostanie zdiagnozowana, tym lepiej.
Zachęcam również do indywidualnej terapii lub też terapii dla par. Wspólnie spróbujemy znaleźć spokój w Waszym życiu, który mógł zostać zakłócony przez najróżniejsze czynniki. Zapraszam do kontaktu, jeżeli potrzebujesz wsparcia.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja lub nerwica, są czymś z czym się najzwyczajniej w świecie zmagasz? Przekonaj się więc dlaczego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest dla ciebie opcją jak najbardziej korzystną, a tym...