Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik - psychoterapeuta z Łodzi - zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą wyleczyć się z nerwicy, depresji, mają problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyjmuje u siebie osoby niepełnosprawne, osoby w żałobie, z zaburzeniami adaptacyjnymi oraz z zaburzeniami osobowości. Zapraszam!

Sesje indywidualne

Interesuje Państwa psychoterapia indywidualna Łódź - zapraszam do siebie wszystkie osoby, które chcą podjąć się indywidualnej terapii. Dzięki takim spotkaniom wspólnie dojdziemy do wniosku, co chcecie zmienić w swoim życiu, co Wam do tej pory przeszkadzało. Czasem człowiek nie zdaje sobie sprawy, że szuka czegoś konkretnego i ciągle miota się w jednym miejscu.
Narastanie problemów potrafi nas bardzo przytłoczyć oraz spowodować pojawianie się w krótkim czasie chorób związanych z naszą psychiką. Zapraszam Was więc na indywidualne spotkanie, podczas których porozmawiamy o Was, o tym co Was trapi. Wszystkie spotkania przebiegają w bezpiecznych, spokojnych warunkach. Nie musicie się obawiać, że ktoś Was będzie gdzieś gonił. Mamy odpowiednio dużo czasu, aby poznać Wasze potrzeby.
Dzięki temu, dzięki regularnym spotkaniom powoli będziemy dochodzić do celu, który jest dla Was najważniejszy. Zapraszam Was do skorzystania z moich usług. Jestem psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Mam nadzieje, że będziecie zadowoleni ze spotkań ze mną.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja lub nerwica, są czymś z czym się najzwyczajniej w świecie zmagasz? Przekonaj się więc dlaczego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest dla ciebie opcją jak najbardziej korzystną, a tym...

Przychodnia Szombierki

Bytomska przychodnia Szombierki zaprasza do zapoznania się z listą przychodni oferujących swoje usługi. U nas możecie umówić się do stomatologa, ginekologa - położnika, kardiologa, neurologa, dermatol...