Katalog firm

Kategorie


Clean Service

Clean Service to usługi serwisowe, polegające na praniu dywanów i tapicerek pod ciśnieniem. Z miłą chęcią zjawimy się u Was w domu i wyczyścimy wszystko co nam pokażecie. Sprawimy, że nie będziecie musieli się martwić plamami na podłodze. Używamy bezpiecznych środków, które w żaden sposób nie wpływają na pogorszenie jakości materiałów.

Czyszczenie tapicerki

Podstawą oferty Clean Service Łódź jest pranie różnego typu materiałów i powierzchni. W profesjonalny sposób wyczyścimy dla Państwa tapicerkę, dywan, fotel, kanapę, krzesło, a także wiele innych obiektów. Posiadamy nowoczesny sprzęt piorący, który gwarantuje skuteczną i bezpieczną pracę.
Stosujemy wyłącznie najlepsze środki czyszczące znanych marek. Pranie tapicerki Łódź to usługa skierowana do wszystkich, którzy marzą o czystym i zadbanym wnętrzu. Twój samochód będzie jak nowy. Zwracamy uwagę nawet na najmniejsze detale. W trosce o ochronę interesów naszych klientów, wszystkie czyszczone powierzchnie objęte są ubezpieczeniem. Jest to zabezpieczenie w przypadku powstania ewentualnych uszkodzeń. Podejmujemy się nawet najcięższych zleceń.
Zupełnie za darmo ocenimy, czy dane zabrudzenie można usunąć w nieinwazyjny sposób. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Świadczymy usługi zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Zadbamy nie tylko o czystość Twojego auta i mieszkania, ale również biura.

Kontakt

Ulica: Jana 10A

Kod: 91-350

Miejscowość: Łódź

http://www.clean-service.net.pl/

E-mail:

Tel.: 501-309-405


Podobne firmy

Karwikol

Firma sprzątająca Karwikol oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, jak również w domach i mieszkaniach. Nawiążemy długotrwałą współpracę, która z pewn...