Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium to salon depilacji mieszczący się w Łodzi, który oferuje nowoczesne technologie i zabiegi umożliwiające usunięcie zbędnego owłosienia. Jednym z zabiegów, któremu można się poddać w Depilatorium jest depilacja laserowa. Zabieg ten umożliwia bezpieczne usunięcie włosków niemal z każdej partii ciała.

Depilacja laserem

Depilacja laserowa dzięki nowoczesnej technologii stała się bardziej precyzyjna i przyjazna dla człowieka. Laser diodowy Vectus Gdańsk to same korzyści, o których warto się przekonać. Laser diodowy Vectus został opracowany przez amerykańskich naukowców. Dzięki temu skrócona została ilość wykonywanych zabiegów. Nie potrzebujemy już całej serii zabiegów aby pozbyć się wstydliwego owłosienia. Możemy uzyskać ten sam efekt w trakcie tylko 2 zabiegów.
Wszystko oczywiście zależy od rodzaju owłosienia i karnacji w miejscu, gdzie ma zostać wykonany zabieg. Depilacja laserowa nie powoduje już podrażnień ani oparzeń. Możemy czuć się komfortowo, bezpiecznie i nie obawiać się bólu. Przykładowo jeden zabieg depilacji pleców może potrwać tylko 3 minuty. Depilacja laserowa z laserem Vectus może być wykonywana na każdej części ciała, gdzie pojawiło się zbędne owłosienie. Mogą z niej korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni.
Kolejnym atutem korzystania z lasera diodowego Vectus jest zmniejszenie cen zabiegu dzięki czemu są one jeszcze bardziej dostępne dla każdego.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to jedna z usług, którą już dzisiaj Wam oferuje w atrakcyjnych cenach. Nazywam się Aneta Budzińska i jako profesjonalna linergistka zachęcam Was do zapoznania się z moimi usługami....