Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium to salon depilacji mieszczący się w Łodzi, który oferuje nowoczesne technologie i zabiegi umożliwiające usunięcie zbędnego owłosienia. Jednym z zabiegów, któremu można się poddać w Depilatorium jest depilacja laserowa. Zabieg ten umożliwia bezpieczne usunięcie włosków niemal z każdej partii ciała.

Depilacja męska

Depilacja laserowa to doskonała propozycja nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn w każdym wieku. W naszym salonie oferujemy bezbolesne usuwanie owłosienia, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się bardzo gładką skórą przez wiele dni. W nowoczesnym salonie DEPILATORIUM korzystamy z rewelacyjnego lasera diodowego Vectus, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Panów.
W przypadku mężczyzn samodzielne usunięcie owłosienia z niektórych partii ciała jest praktycznie nie możliwe, dlatego też warto jak najszybciej skontaktować się z nami i skorzystać z naszych kompleksowych usług. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze zabiegi i często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z kompleksowych usług.
W pierwszej kolejności zapraszamy wszystkich Panów, którzy uprawiają sporty. Profesjonalna depilacja laserowa dla mężczyzn Gdańsk, to także doskonała propozycja dla tych osób, które nie chcą marnować czasu na codzienne golenie.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to jedna z usług, którą już dzisiaj Wam oferuje w atrakcyjnych cenach. Nazywam się Aneta Budzińska i jako profesjonalna linergistka zachęcam Was do zapoznania się z moimi usługami....