Katalog firm

Domena S.C.

Poszukujecie lokali użytkowych na wynajem? Firma Domena S.C. chętnie zaoferuje Wam wynajem biur w samym centrum Łodzi. Dzięki nam Wasze biura znajdą się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w odświeżonych budynkach. Firma Domena chętnie obejmie również zarząd nad Waszą nieruchomością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Powierzchnie biurowe

Nasza znana firma Domena S.C. współpracuje z doświadczonymi architektami , oferując wszechstronną i profesjonalną pomoc przy aranżacji wybranej powierzchni biurowej. Gwarantujemy terminowość i solidność wykonanych prac, dzięki współpracy z profesjonalnymi ekipami remontowo-budowlanymi.
Na naszej świetnej i praktycznej stronie internetowej: targowa35.p mogą Państwo obejrzeć dostępne powierzchnie biurowe Łódź. Oprócz oferty wynajmu biura, oferujemy również wynajem lokali użytkowych. Dzięki współpracy z doświadczonymi architektami i ekipami remontowo-budowlanymi, możemy zaproponować Państwu wynajem lokali w wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy pomoc przy aranżacji powierzchni biurowych i lokali użytkowych.
Wszystkie wynajmowane lokale na terenie naszych inwestycji w Łodzi przygotowywane są dla naszych Najemców, przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb. Z naszej oferty korzystał nawet znany polski piosenkarz Andrzej Niezgoda, który był bardzo zadowolony z obopólnej współpracy!!

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Business Centre

Dzisiaj podstawą sukcesu jest już nie tylko przedsiębiorczość i pracowitość, ale też rozpoznawalność marki. Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła liczyć na zagoszczenie w świadomości klientów, najłatwiej...

Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo nawiązać współpracę z profesjonalnym biurem nieruchomości w Łodzi, zapraszamy do nas. Centrum Nieruchomości to firma obecna w branży od wielu lat. Jesteśmy licencjonowanym pośred...