Katalog firm

Kategorie


Domena S.C.

Poszukujecie lokali użytkowych na wynajem? Firma Domena S.C. chętnie zaoferuje Wam wynajem biur w samym centrum Łodzi. Dzięki nam Wasze biura znajdą się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w odświeżonych budynkach. Firma Domena chętnie obejmie również zarząd nad Waszą nieruchomością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wynajem biura

Zapraszamy na ul.Targową 35, gdzie oferujemy Wam biura w Łodzi. Prowadząc swoją firmę warto pomyśleć o dogodnym adresie, pod który wszyscy trafią bez problemu. My chcemy Wam ofiarować taki adres, a właściwie to lokale biurowe, gdzie swobodnie będziecie mogli prowadzić swoją działalność gospodarczą.
Z naszej oferty mogą skorzystać małe oraz średnie firmy, których interesuje położenie w centrum miasta. Oferujemy Wam biura w świeżo odremontowanym budynku, z wszelkimi udogodnieniami. Znajdziecie u nas biura od 30m2 do kilku tysięcy metrów kwadratowych, w których znajdziecie klimatyzacje, wentylacje mechaniczną, instalacje przeciwpożarową, instalacje elektryczną oraz inne.
Warto przekonać się o tym osobiście, co mamy Wam wspaniałego do zaoferowania, dlatego zapraszamy Was do umówienia się z nami na obejrzenie budynku oraz lokali biurowych lub obejrzenia biur na stronie http://www.targowa35.pl/. Nasza firma stawia na Waszą wygodę oraz komfort, dlatego oferujemy Wam tak wspaniałe lokale biurowe w bardzo atrakcyjnych cenach za wynajem. Zapraszamy do nas.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo nawiązać współpracę z profesjonalnym biurem nieruchomości w Łodzi, zapraszamy do nas. Centrum Nieruchomości to firma obecna w branży od wielu lat. Jesteśmy licencjonowanym pośred...

Business Centre

Dzisiaj podstawą sukcesu jest już nie tylko przedsiębiorczość i pracowitość, ale też rozpoznawalność marki. Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła liczyć na zagoszczenie w świadomości klientów, najłatwiej...