Katalog firm

Domena S.C.

Poszukujecie lokali użytkowych na wynajem? Firma Domena S.C. chętnie zaoferuje Wam wynajem biur w samym centrum Łodzi. Dzięki nam Wasze biura znajdą się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w odświeżonych budynkach. Firma Domena chętnie obejmie również zarząd nad Waszą nieruchomością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wynajem lokali

Jeśli chcesz, by Twój biznes rozwijał się sprawnie i dynamicznie, musisz zadbać o standard swojego biura. Warto wynająć lokal w atrakcyjnym dla przedsiębiorców miejscu - na przykład na ulicy Targowej w Łodzi. Znajduje się tam nowoczesne centrum umożliwiające niedrogi wynajem lokali użytkowych Łódź stwarza wiele ciekawych możliwości pod tym kątem.
Budynek oferowany przez firmę DOMENA S.C został kompleksowo wyremontowany i z zabytkowej tkalni-przędzarni stał się współczesną propozycją dla wymagających. Nie brakuje w nim nowoczesnych luksusów, takich jak klimatyzacja, sprawna wentylacja i niezawodne centralne ogrzewanie. Przestrzenne, dobrze oświetlone biura są doskonałym miejscem do pracy i przyjmowania klientów.
Ze względu na lokalizację są także niezwykle wygodne z punktu widzenia potencjalnych usługobiorców. Przekonaj się, że odpowiednio przygotowane warunki dla działalności gospodarczej mają znaczenie i mogą znacznie podnieść jej wyniki. W razie pytań, skontaktuj się z zarządcami biurowca.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo nawiązać współpracę z profesjonalnym biurem nieruchomości w Łodzi, zapraszamy do nas. Centrum Nieruchomości to firma obecna w branży od wielu lat. Jesteśmy licencjonowanym pośred...

Business Centre

Dzisiaj podstawą sukcesu jest już nie tylko przedsiębiorczość i pracowitość, ale też rozpoznawalność marki. Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła liczyć na zagoszczenie w świadomości klientów, najłatwiej...