Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Firma Baaspanel oferuje swoim klientom systemy lekkiej zabudowy wykonane z płyt warstwowych. W jej asortymencie oprócz płyt warstwowych znajdziemy między innymi drzwi chłodnicze oraz akcesoria i elementy montażowe. Każdy klient może liczyć na fachową obsługę i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Drzwi chłodnicze

Firma Baaspanel od blisko 20 lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości systemy lekkiej obudowy z płyt warstwowych. Produkowane przez nią elementy są wykonywane z najlepszych gatunkowo surowców i wyróżniają się na tle konkurencyjnych marek starannością wykonania i dbałością o detale.
W efekcie płyty warstwowe i drzwi chłodnicze, które ma w swoim asortymencie firma Baaspanel charakteryzują się wysoką żywotnością i niezawodnością. Z powodzeniem korzystają z nich zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorstwa, zarówno na terenie Polski, jak i zagranicą. Firma Baaspanel kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego zamówienia. Wszystkie zlecenia są realizowane z równie dużą pieczołowitością i dbałością o terminy, tak aby współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron. Począwszy od 1998 roku marka cały czas się rozwija.
W jej asortymencie pojawiają się nowe, wytwarzane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii elementy. Wszystko po to, by sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku i upodobaniom klienta.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03