Katalog firm

Ekspres-Dach

Potrzebny ci dekarz, względnie firma która podejmie się jasno określonego zadania? Przekonaj się zatem, co do zaoferowania ma Ekspres Dach jaka świadczy usługi dekarskie w Ostrołęce, dodatkowo posiada niezbędne predyspozycje oraz kompetencję, także umiejętności by najzwyczajniej w świecie sprostać naszym oczekiwaniom i wymaganiom.

Pokrycia dachowe

Budowa czy remont dachu nigdy nie jest zadaniem prostym, oczywistym ani łatwym, niejednokrotnie wymagającym zaangażowania do takiego celu dekarza, jaki wesprze nas na każdym etapie realizowania jasno określonych działań.
Dlatego firma Expres Dach chce nie tylko zaoferować swoje usługi, lecz sprawić iż zawsze wykonane wraz z nią dachy w Ostrołęce, będą odpowiednie przede wszystkim pod kątem konstrukcji, walorów użytkowych, parametrów technicznych oraz najważniejszego co do tego wręcz przeznaczenia.
Oczywiście dbamy o to aby państwa dachy w Ostrołęce zawsze pozwoliły na ich przyszłą eksploatację, wyposażamy je w niezbędne instalacje chociażby systemy rynnowe oraz co najważniejsze dostosowujemy materiał z jakiego są zbudowane.
Z tego też powodu wszystkie dachy Ostrołęka za których stworzenie odpowiadaliśmy i w jakich powstawaniu uczestniczyliśmy, to coś nader solidnego, trwałego oraz wykonanego zgodnie z ich najważniejszym i co za tym idzie podstawowym czy najważniejszym wręcz przeznaczeniem.

Kontakt

Ulica: Graniczna 8

Kod: 07-410

Miejscowość: Ostrołęka

http://ekspresdach.pl/

E-mail: marek.scibek11@poczta.fm

Tel.: 603-125-885


Podobne firmy

Petmar

Firma Petmar zapewnia najlepsze systemy dachowe. Z naszą firmą Wasze dachy będą wykonane z bardzo dobrych materiałów, dzięki czemu nie będą Wam przeciekały przez długie lata. Oferujemy Wam papy termic...