Katalog firm

Esthedent

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent kieruje swoją ofertę do mieszkańców Warszawy i okolic. Składają się na nią zarówno usługi dentystyczne, jak i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na indywidualne traktowanie i bezstresową atmosferę mogą tu liczyć zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Implanty zębów

Esthedent jest najnowsza Kliniką Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie. Stworzona z ogromną starannością, by pacjenci mogli przebywać w serdecznej i miłej atmosferze, a same zabiegi mogły odbywać się bezstresowo oraz bezboleśnie. Klinika oferuje bardzo szeroki wachlarz zabiegów, wykonywanych przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a także odznaczają się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.
Esthedent proponuje pacjentom takie zabiegi, jak wybielanie zębów, czy implanty. Implanty zębów Warszawa to bardzo dobry wybór dla tych, którzy od wielu lat męczą się z brakiem zębów, a nie chcą lub nie mogą nosić protezy. Odnawianie zębów wykonywane jest przez specjalistów z pomocą najnowszej wiedzy, którzy posiadają już na swoim koncie niejeden taki zabieg.
Oferowane przez nas implanty zębów Warszawa to bezpieczna metoda odnowienia pięknego i zdrowego uśmiechu, a przystępne ceny są dodatkowym atutem Kliniki Esthedent w Warszawie.

Kontakt

Ulica: Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Niech już nigdy wizyta u stomatologa nie będzie dla nas czymś czego się najzwyczajniej boimy. Gabinet dentystyczny OrthoVision to nie tylko możliwość skorzystania z usług doświadczonego stomatologa, a...