Katalog firm

Esthedent

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent kieruje swoją ofertę do mieszkańców Warszawy i okolic. Składają się na nią zarówno usługi dentystyczne, jak i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na indywidualne traktowanie i bezstresową atmosferę mogą tu liczyć zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Korony zębowe

Esthedent jest profesjonalną Kliniką Stomatologii oraz Medycyny Estetycznej, która została założona z myślą o dbaniu o wszystkich pacjentów. To naprawdę ciepłe i przyjazne ludziom miejsce. Każdy może poczuć się w nim komfortowo i przyjemnie, aby w tak dobrej atmosferze dbać o swoje zdrowie i wygląd całego ciała.
Esthedent w swojej ofercie usług posiada specjalistyczne zabiegi medyczne i stomatologiczne (m.in. zakładanie korony Warszawa), zawsze wykonywane z najwyższą starannością i przy pomocy nowoczesnych narzędzi i sprzętów. Lekarze i stomatolodzy zatrudnieni przez Esthedent są wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami, dla których to pacjent jest zawsze najważniejszy. Z ogromnym zaangażowaniem oddają się swojej pracy, która jednocześnie jest ich największą życiową pasją.
Esthedent zawsze kieruje się profesjonalizmem, ale również potrafi odpowiednio podejść do każdego pacjenta, aby móc mu jeszcze lepiej pomóc. To świetne miejsce dla tych osób, które do tej pory obawiały się poddać poważniejszym zabiegom.

Kontakt

Ulica: Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Niech już nigdy wizyta u stomatologa nie będzie dla nas czymś czego się najzwyczajniej boimy. Gabinet dentystyczny OrthoVision to nie tylko możliwość skorzystania z usług doświadczonego stomatologa, a...