Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent kieruje swoją ofertę do mieszkańców Warszawy i okolic. Składają się na nią zarówno usługi dentystyczne, jak i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na indywidualne traktowanie i bezstresową atmosferę mogą tu liczyć zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Usuwanie ósemek

Spośród różnych problemów, jakie często występują z zębami, ósemki to zdecydowanie te zęby, które mogą sprawić największe przykrości. Ze względu na swoje położenie i często nieodpowiednią budowę, bardzo trudno zadbać o ich odpowiednią higienę. W rezultacie szybko zaczynają się psuć i powodować znaczący dyskomfort. Wiele osób wręcz woli usunąć te zęby zanim rozpoczną się jakiekolwiek problemy z nimi.
Dlatego jeżeli kogoś interesuje usuwanie ósemek Warszawa to doskonałe miejsce, aby wykonać tego rodzaju zabieg. To właśnie tam działa Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent. Jest to miejsce obsługiwane tylko przez stomatologów najwyższej klasy, posiadających zarówno wiedzę, jak i doświadczenie w swojej branży. Bez problemu zajmą się nawet najbardziej problematycznymi ósemkami, tym samym zapewniając brak niepotrzebnego cierpienia.
W Esthedent atmosfera jest zawsze przyjemna i nastawiona na to, aby każdy pacjent czuł się komfortowo. Zatem szukając kliniki stomatologicznej dla siebie, Esthedent jest najlepszym wyborem z możliwych!

Kontakt

Ulica: Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50