Katalog firm

Esthedent

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent kieruje swoją ofertę do mieszkańców Warszawy i okolic. Składają się na nią zarówno usługi dentystyczne, jak i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na indywidualne traktowanie i bezstresową atmosferę mogą tu liczyć zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

Wyrywanie zębów

Usuwanie zębów na pewno nie należy do najprzyjemniejszych doznań, jednakże w niektórych przypadkach jest po prostu konieczne. Inaczej człowiek narażony jest na nieprzyjemne infekcje, nie wspominając już o tym, jak bolesne jest życia z uszkodzonymi zębami. Dlatego też dla każdego, kto jest zainteresowany takim zabiegiem jak usuwanie zębów w Warszawie ma do zaoferowania naprawdę niezwykłą klinikę stomatologiczną, której pełna oferta dostępna jest na stronie http://www.esthedent.pl/usuwanie-zebow-osemek.
Klinika ta działa już od dłuższego czasu i powszechnie znana jest pod imieniem Esthedent. Zdołała zgromadzić imponująco duże grono zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się zaufać stomatologom pracującym w tej placówce. Była to niewątpliwie dobra decyzji. Dentyści z Esthedent to prawdziwi fachowcy w swojej branży. Poprzez nieustanne dokształcania się i zdobywania nowego doświadczenia w nowoczesnych metodach, mają oni do zaoferowania naprawdę dużo.
Oprócz tego gabinet Esthedent dba o to, aby w środku panowała przyjemna atmosfera, która zachęca pacjentów do ponownych wizyt. Jest to zatem doskonałe miejsce dla każdego!

Kontakt

Ulica: Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Niech już nigdy wizyta u stomatologa nie będzie dla nas czymś czego się najzwyczajniej boimy. Gabinet dentystyczny OrthoVision to nie tylko możliwość skorzystania z usług doświadczonego stomatologa, a...