Katalog firm

Hotel Festival

Nasz hotel Festival mieści się w samym centrum Opola. Oferujemy naszym Klientom komfortowe pokoje oraz miłą obsługę. Istnieje możliwość dokupienia wyżywienia w naszej restauracji. Dla osób chcących zorganizować konferencję, oferujemy doskonale wyposażoną salę.

Usługi hotelowe

Hotel Festival to nowoczesny hotel usytuowany na Nizinie Śląskiej, w Opolu. Jest otwarty na gości z różnych części Polski i świata, oferując im szeroki wachlarz dodatkowych udogodnień. Został oznaczony trzema gwiazdkami, które podkreśla rozbudowana baza do rekreacji - goście mogą korzystać z krytego basenu, sauny, jacuzzi, solarium i gabinetu masażu.
Jeśli chodzi o dobry hotel Opole jest miejscem wysokiej konkurencji, co jeszcze podnosi panujące tu oczekiwania i standardy. Na terenie obiektu funkcjonują dwa parkingi, jeden strzeżony i jeden niestrzeżony. Hotelowa oferta otwarta jest na osoby posiadające zwierzęta - można zakwaterować się z nimi za uiszczeniem dodatkowej opłaty. Goście posiadający cenne przedmioty na przechowanie mogą skorzystać z sejfów depozytowych, a ci, którzy nie mają własnego samochodu z taxi-service lub wynajmu aut.
Oczywiście na terenie obiektu znajduje się też dobrej jakości restauracja, przygotowująca potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. W okresie letnim klienci mogą spożywać posiłki na tarasie.

Kontakt

Ulica: Oleska 86

Kod: 45-222

Miejscowość: Opole

http://www.festival.com.pl/

E-mail: recepcja@festival.com.pl

Tel.: 77 427-55-55


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" od 2003 roku zaprasza gości do komfortowo urządzonych pokoi hotelowych oraz do rozsmakowania się w daniach z kuchni staropolskiej. Oferta Siedliska obejmuje również organ...

Yacht Czarter

Rejs po mazurskich jeziorach to naprawdę fantastyczna sprawa. Móc zwiedzić Mazury z perspektywy wodnej, to świetna odskocznia od tradycyjnego zwiedzania. Dlatego chcemy Wam zaproponować czarter jachtó...