Katalog firm

Kategorie


Hotel Festival

Nasz hotel Festival mieści się w samym centrum Opola. Oferujemy naszym Klientom komfortowe pokoje oraz miłą obsługę. Istnieje możliwość dokupienia wyżywienia w naszej restauracji. Dla osób chcących zorganizować konferencję, oferujemy doskonale wyposażoną salę.

Usługi hotelowe

Hotel Festival to nowoczesny hotel usytuowany na Nizinie Śląskiej, w Opolu. Jest otwarty na gości z różnych części Polski i świata, oferując im szeroki wachlarz dodatkowych udogodnień. Został oznaczony trzema gwiazdkami, które podkreśla rozbudowana baza do rekreacji - goście mogą korzystać z krytego basenu, sauny, jacuzzi, solarium i gabinetu masażu.
Jeśli chodzi o dobry hotel Opole jest miejscem wysokiej konkurencji, co jeszcze podnosi panujące tu oczekiwania i standardy. Na terenie obiektu funkcjonują dwa parkingi, jeden strzeżony i jeden niestrzeżony. Hotelowa oferta otwarta jest na osoby posiadające zwierzęta - można zakwaterować się z nimi za uiszczeniem dodatkowej opłaty. Goście posiadający cenne przedmioty na przechowanie mogą skorzystać z sejfów depozytowych, a ci, którzy nie mają własnego samochodu z taxi-service lub wynajmu aut.
Oczywiście na terenie obiektu znajduje się też dobrej jakości restauracja, przygotowująca potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. W okresie letnim klienci mogą spożywać posiłki na tarasie.

Kontakt

Ulica: Oleska 86

Kod: 45-222

Miejscowość: Opole

http://www.festival.com.pl/

E-mail: recepcja@festival.com.pl

Tel.: 77 427-55-55


Podobne firmy

Yacht Czarter

Rejs po mazurskich jeziorach to naprawdę fantastyczna sprawa. Móc zwiedzić Mazury z perspektywy wodnej, to świetna odskocznia od tradycyjnego zwiedzania. Dlatego chcemy Wam zaproponować czarter jachtó...

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" od 2003 roku zaprasza gości do komfortowo urządzonych pokoi hotelowych oraz do rozsmakowania się w daniach z kuchni staropolskiej. Oferta Siedliska obejmuje również organ...