Katalog firm

Kategorie


For You

Firma For You nawiąże współpracę ze sklepami i hurtowniami odzieży dziecięcej. Oferujemy wysokiej jakości czapki dziecięce produkowane w Polsce. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na naszej stronie bądź za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Czapki dla dzieci

Nasze istniejące od ponad czterdziestu lat rodzinne przedsiębiorstwo jest prężną i stale rozwijającą się firmą. Zajmujemy się projektowaniem, szyciem i sprzedażą czapek dla najmłodszych.
Idąc z duchem czasu i mając na uwadze komfort i oszczędność czasu naszych klientów, skierowaliśmy swoją sprzedaż również do sieci. Zapraszamy więc do nowego sklepu internetowego, który znajdziecie Państwo na stronie foryou.katowice.pl. Znajdują się tam nie tylko zimowe, niebanalne i ciekawie uszyte czapki dziecięce, ale także opaski, chustki, kapelusze, szaliki i rękawiczki. Nasze produkty są nieszablonowe, ponieważ ich projekty tworzymy sami. Kierujemy się przy tym aktualnymi trendami oraz poczuciem wygody i bezpieczeństwa najmłodszych.
Tworząc, mamy na uwadze ich gusta, toteż wzornictwo czapek wyprodukowanych przed For You jest nie jest niczym ograniczone. Szyjemy nakrycia głowy z aplikacjami i haftami. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych tkaninach najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56