Katalog firm

Foto24.com.pl

Potrzeba fotografa i operatora? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na dwa w jednym – Bartosz Wojciechowski, fotograf i operator. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Cel działalności jest jeden – uchwycenie pięknych chwil. Więcej na Foto24.com.pl.

Filmowanie

Wiele okazji warto upamiętniać. Jednakże same zdjęcia czasami nie wystarczą. Dlatego też filmowanie to usługa, która staje się częścią oferty wielu firm, jakie na co dzień zajmują się tylko fotografią. Z ofertą firmy foto24.com.pl możesz zapoznać się na stronie https://www.foto24.com.pl/filmowanie/.
Firmą taką jest między innymi Foto24.com.pl, która działa ze swojej siedziby w Łodzi. Firma założona została przez młodego fotografa, który pragnął wykorzystać swoją pasję i talent do tego, aby tworzyć piękne zdjęcia na potrzeby swoich klientów. W swoim portfolio ma wiele udanych przykładów fotografii ślubnych, które zostały wykonane na przestrzeni ostatnich lat działania firmy. Obecnie jednak zajmuje się także filmowaniem, między innymi filmowaniem ślubów i innych tego typu uroczystości.
Film taki stanowi wspaniałą pamiątkę, która pozwoli uwiecznić każdy moment danego wydarzenia. Decydując się na współpracę z firmą Foto24.com.pl, można mieć pewność, że film będzie zrealizowany zgodnie z ustalonym planem i gotowy do odbioru w wyznaczonym terminie. Firma oferuje pełen profesjonalizm dla każdego ze swoich klientów.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...