Katalog firm

Foto24.com.pl

Potrzeba fotografa i operatora? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na dwa w jednym – Bartosz Wojciechowski, fotograf i operator. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Cel działalności jest jeden – uchwycenie pięknych chwil. Więcej na Foto24.com.pl.

Fotobudka

Urodziny, imieniny, wesele, impreza firmowa... z takich okazji na pewno warto jest mieć zdjęcia. Będą one pamiątką na długie lata, a im bardziej spontaniczne, tym lepsze. Nie od dziś wiadomo, że fotobudka Łódź jest sposobem na to, aby zapewnić że wszystkie zdjęcia z danej imprezy na pewno będą niepowtarzalne. Pozwala bowiem na to, aby wszyscy goście sami zdecydowali o tym, jak będzie wyglądać ich zdjęcie.
Foto24.com.pl to łódzka firma, która oferuje wynajem fotobudki na wieczór. W zamian wymaga naprawdę rozsądnej kwoty. Na pewno jest to niższy wydatek niż wynajem usług profesjonalnego fotografa na cały wieczór.
Fotobudka jest zawsze wynajmowana wraz z animatorką, która uczy tego, jak korzystać z tej atrakcji. Dzięki czemu na weselu czy imieninach wszyscy goście będą mieli okazję zaplanować swoje wymarzone zdjęcie i je samodzielnie wykonać. Foto24.com.pl wydrukuje wszystkie fotografie i dostarczy je do klienta w ustalonym terminie. Jest to bowiem bardzo profesjonalna firma, której przede wszystkim zależy na zadowoleniu jej klientów.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...