Katalog firm

Foto24.com.pl

Potrzeba fotografa i operatora? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na dwa w jednym – Bartosz Wojciechowski, fotograf i operator. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Cel działalności jest jeden – uchwycenie pięknych chwil. Więcej na Foto24.com.pl.

Fotograf

Fotografie stanowią jedną z najbardziej trwałych pamiątek po różnego rodzaju uroczystościach. Z myślą o tym, aby zapewnić że każdy ma dostęp do profesjonalnego fotografa, który naprawdę wie jak stworzyć wspaniałe zdjęcia, powstała firma Foto24.com.pl. Dlatego fotograf Łódź sprosta Twoim oczekiwaniom.
Firma ta działa w Łodzi i większość swoich zleceń przyjmuje właśnie od mieszkańców tego miasta i jego okolic. Zazwyczaj usługi Foto24.com.pl kojarzone są z fotografią ślubną, ponieważ to właśnie tej dziedziny najczęściej dotyczą. Jednakże od dłuższego czasu firma ta poszerza swój zakres świadczonych usług. Na chwilę obecną oferuje również filmowanie, a także fotobudkę do wynajęcia.
Zatem korzystanie z firmy Foto24.com.pl staje się coraz to bardziej atrakcyjną opcją dla każdego, kto szuka doświadczonego fotografa do upamiętnienia danej okazji. Dużym plusem na pewno są też ceny, które zostały ustalone na bardzo rozsądnym poziomie, przez co wybór tej firmy po prostu się opłaca. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych opcji dla każdego, kto pilnie szuka fotografa w Łodzi i okolicach.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...