Katalog firm

Foto24.com.pl

Potrzeba fotografa i operatora? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zdecydowaniu się na dwa w jednym – Bartosz Wojciechowski, fotograf i operator. Wszyscy zainteresowani mogą być pewni wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Cel działalności jest jeden – uchwycenie pięknych chwil. Więcej na Foto24.com.pl.

Fotograf ślubny

Planujesz ślub i pragniesz mieć z tego wyjątkowego dnia niesamowitą pamiątkę Taką, która nawet po latach będzie Wam przypominać jak bardzo byliście szczęśliwi w dniu, w którym postanowiliście stanąć przed ołtarzem i zostać ze sobą na zawsze?
Dobry fotograf ślubny Łódź jest w stanie uchwycić emocje na zdjęciach i sprawić, że jego zdjęcia będą w każdej chwili przypominać Wam o Waszej miłości. Dzięki takim fotografiom z całą pewnością łatwiej jest pokonać małżeńskie kryzysy, które zdarzają się przecież w każdym związku. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z dnia ślubu i przypomnieć sobie, dlaczego właśnie z tą osobą postanowiliśmy związać swoje życie.
Fotografia ślubna powinna być wyjątkowa i wyrażać uczucia. Dlatego fotograf powinien nie tylko potrafić zrobić dobre ujęcia, ale również wydobyć z pary jak najwięcej emocji. Sesja w plenerze również powinna być jedyna w swoim rodzaju. W końcu ślub to wyjątkowe wydarzenie i wszystko tego dnia powinno być niesamowite. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj się na nasze usługi!

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Dobry fotograf to fachowiec, którego zadaniem jest uwiecznienie pięknych chwil z życia każdego człowieka. Skupiam się na profesjonalnej fotografii najmłodszych. Uwieczniam piękne chwile z Chrzcin, Kom...