Katalog firm

Frodent

Jeśli zależy Państwu na zdrowych zębach i pięknym uśmiechu, zachęcamy do skorzystania z usług jednego z naszych gabinetów stomatologicznych w Łodzi. Frodent oferuje kompleksową opiekę dentystyczną dla dzieci i dorosłych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i własnymi laboratoriami protetycznymi. Zapraszamy na stronę!

Implanty zębowe

Jesteśmy grupą specjalistów, która od wielu lat świadczy profesjonalną opiekę stomatologiczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ogromne znaczenie w procesie leczenia odgrywa odpowiednia, przyjazna atmosfera kreowana przez naszych specjalistów. Dzięki temu nasi pacjenci nie odczuwają stresu podczas kolejnych wizyt.
Głównym zadaniem, które stawiamy sobie każdego dnia jest ujrzenie pięknego uśmiechu każdego pacjenta, nie zapominamy także o jego zdrowiu będącym największą wartością. Profesjonalne podejście, wysoki standard świadczonych usług przekłada się na zadowolenie najbardziej wymagających podopiecznych. W osiągnięciu tego celu pomagają nam najwyższej jakości implanty Łódź oraz bezpieczne techniki zabiegowe stosowane przez naszych fachowców.
Nasi lekarze wykazują się ogromnymi kompetencjami oraz wiedzą zdobytą podczas wieloletniej praktyki zawodowej. Szczególną opieką otaczamy naszych najmłodszych pacjentów. Odpowiednie podejście do dzieci sprawia, że nie odczuwają one lęku przed kolejnymi odwiedzeniem naszego gabinetu.

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl 

Tel.: 600-635-647


Podobne firmy

Esthedent

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent kieruje swoją ofertę do mieszkańców Warszawy i okolic. Składają się na nią zarówno usługi dentystyczne, jak i zabiegi z zakresu medycyny estetyczn...