Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia z siedzibą we Wrocławiu oferuje pomoc w leczeniu uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Na wsparcie doświadczonego psychoterapeuty mogą tu liczyć osoby zmagające się z problemem współuzależnienia, chcące nauczyć się radzić sobie ze stresem i nie tylko. Więcej szczegółów na stronie.

Leczenie alkoholizmu

Część działalności Centrum Psychoterapii Harmonia stanowi leczenie uzależnień, a w takiej sytuacji nie mogło zabraknąć leczenia alkoholizmu. Jeżeli wydaje Ci się, że leczenie alkoholizmu Wrocław jest tym, czego potrzebujesz, zachęcamy do odwiedzenia Centrum Psychoterapii Harmonia.
Alkohol zniszczył już niejedno życie, nie pozwól, aby dokładnie to samo dotyczyło również Ciebie. Centrum Psychoterapii Harmonia jest od tego, żeby Ci pomóc, nie sposób samemu kontrolować spożywanie alkoholu, jeśli się ma z tym problem. Można powiedzieć, że wszystko dzieje się jakby poza daną osobą, reakcja zawsze jest taka sama — pojawia się przymus, któremu człowiek ulega.
Warto jeszcze podkreślić, że poza leczeniem alkoholizmu świadczona pomoc może dotyczyć narkotyków, hazardu i zachowań seksualnych.
Na koniec wypada jeszcze podkreślić, że bardzo prawdopodobne jest, iż osoba uzależniona nie będzie zdawać sobie sprawy ze swojego stanu zdrowia. W związku z tym niewątpliwie istotne jest, aby wspierać osobę chorą.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja lub nerwica, są czymś z czym się najzwyczajniej w świecie zmagasz? Przekonaj się więc dlaczego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest dla ciebie opcją jak najbardziej korzystną, a tym...

Ewa Czernik

Ewa Czernik - psychoterapeuta z Łodzi - zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą wyleczyć się z nerwicy, depresji, mają problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyjmuje u siebie oso...