Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia z siedzibą we Wrocławiu oferuje pomoc w leczeniu uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Na wsparcie doświadczonego psychoterapeuty mogą tu liczyć osoby zmagające się z problemem współuzależnienia, chcące nauczyć się radzić sobie ze stresem i nie tylko. Więcej szczegółów na stronie.

Leczenie depresji

Psychika ludzka skrywa wiele tajemnic. Najważniejsze jednak, aby zachować równowagę życiową, dzięki czemu będziemy się dobrze czuli w naszym życiu i będziemy się komfortowo czuli. Czasem jednak w naszym życiu zachodzą takie zmiany, dochodzi do takich wydarzeń, przez które nasze psychika zostaje zachwiana, a my nie potrafimy odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości.
Wynikiem tego może być depresja, która nie zdiagnozowana w odpowiedni sposób może doprowadzić do strasznych konsekwencji. Dlatego zapraszam Was do siebie, do skorzystania z oferty mojego gabinetu, gdzie oferuje Wam leczenie depresji Wrocław. W dzisiejszych czasach ta podstępna choroba może zaatakować nie tylko osoby dorosłe, ale również młodzież oraz dzieci, które nie poradzą sobie same z tym problemem.
Zapraszam Was na terapie, dzięki której będziemy mogli wspólnie zdiagnozować problem, który Was męczy oraz znaleźć złoty środek, który pomoże Wam poradzić sobie z Waszymi problemami. Mam nadzieje, że mi zaufacie i pozwolicie sobie pomóc.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik - psychoterapeuta z Łodzi - zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą wyleczyć się z nerwicy, depresji, mają problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyjmuje u siebie oso...

Instytut Terapii ITPB

Depresja lub nerwica, są czymś z czym się najzwyczajniej w świecie zmagasz? Przekonaj się więc dlaczego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest dla ciebie opcją jak najbardziej korzystną, a tym...