Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia z siedzibą we Wrocławiu oferuje pomoc w leczeniu uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Na wsparcie doświadczonego psychoterapeuty mogą tu liczyć osoby zmagające się z problemem współuzależnienia, chcące nauczyć się radzić sobie ze stresem i nie tylko. Więcej szczegółów na stronie.

Leczenie lęków

Bardzo wiele osób zmaga się ze stanami lękowymi. Dla niektórych jest to codzienność, która jest tak wbudowana w życie osoby chorej, że nawet nie zdają sobie one sprawy, że istnieje możliwość poprawy stanu rzeczy.
Dla osób zmagających się ze stanami lękowymi zawsze możliwe jest leczenie za pomocą leków, jednakże udowodniono, że znacznie lepsze rezultaty można osiągnąć za pomocą psychoterapii indywidualnej przeprowadzonej przez specjalistę z dużym doświadczeniem w leczeniu zaburzeń lękowych. Specjalistów takich często można znaleźć w większych miastach polskim. Gdy chodzi o leczenie lęków Wrocław to miasto, w którym swoją działalność rozpoczęło Centrum Psychoterapii Harmonia.
W centrum tym możliwe jest rozpoczęcie psychoterapii indywidualnej dla osób dręczonych przez stany lękowe, ale także tych, którzy zmagają się z depresją lub uzależnieniami. Centrum Psychoterapii Harmonia służy pomocą dla każdego, bez względu na wiek. Jest to doskonałe miejsce dla każdego, kto potrzebuje pomocy psychologicznej.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik - psychoterapeuta z Łodzi - zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą wyleczyć się z nerwicy, depresji, mają problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyjmuje u siebie oso...

Instytut Terapii ITPB

Depresja lub nerwica, są czymś z czym się najzwyczajniej w świecie zmagasz? Przekonaj się więc dlaczego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest dla ciebie opcją jak najbardziej korzystną, a tym...