Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia z siedzibą we Wrocławiu oferuje pomoc w leczeniu uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Na wsparcie doświadczonego psychoterapeuty mogą tu liczyć osoby zmagające się z problemem współuzależnienia, chcące nauczyć się radzić sobie ze stresem i nie tylko. Więcej szczegółów na stronie.

Sesje indywidualne

Jestem psychologiem i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Poza tym działam także jako biegły sądowy w sprawach związanych z najczęstszymi uzależnieniami. Głównym sposobem mojej pomocy osobom zgłaszającym się do mnie z różnymi problemami, jest psychoterapia indywidualna Wrocław.
Kiedy przychodzi do mnie nowy pacjent, zaczynam od działań mających na celu zdiagnozowanie nękającego go problemu. Prawidłowa diagnoza jest bowiem niezwykle istotna i ma wpływ na przebieg leczenia. Wiele przypadków wymaga naprawdę bardzo indywidualnego podejścia z mojej strony. Zależy mi, aby pacjent czuł się komfortowo, otworzył się przede mną i chciał kontynuować współpracę.
Psychoterapia przeważnie musi zająć pewien czas, aby zaczęła przynosić pozytywne skutki, które będą odznaczać się trwałością. Każdy pacjent jest dla mnie ważny i poprawa stanu jego zdrowia jest dla mnie zawodowym sukcesem. Cały czas się rozwijam, śledzę nowości w sposobach leczenia wielu przypadłości i przede wszystkim słucham każdego, kto do mnie przychodzi.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja lub nerwica, są czymś z czym się najzwyczajniej w świecie zmagasz? Przekonaj się więc dlaczego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest dla ciebie opcją jak najbardziej korzystną, a tym...

Ewa Czernik

Ewa Czernik - psychoterapeuta z Łodzi - zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą wyleczyć się z nerwicy, depresji, mają problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyjmuje u siebie oso...