Katalog firm

Intprojekt

Nasza firma oferuje państwu szeroki wachlarz usług z zakresu automatyki przemysłowej, która pozwala usprawnić i ulepszyć proces produkcyjny. Intprojekt to zespół wykształconych i doświadczonych inżynierów, dzięki czemu możemy zapewnić państwu indywidualne i kompleksowej podejście, do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

Projekt automatyki

Podstawą działalności przedsiębiorstwa INPROJEKT jest fachowe i tanie projektowanie automatyki przemysłowej. Z naszych usług skorzystało już tysiące zakładów produkcyjnych i przemysłowych z całej Polski. Zdobyliśmy nie tylko bogate doświadczenia, ale także szeroki zakres kompetencji.
Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksowe doradztwo naszych wyspecjalizowanych ekspertów. Zaproponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania, które maksymalnie usprawnią procesy technologiczne w przedsiębiorstwie. Dbamy o to, aby spełnić wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się m.in. projekty elektryczne, systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, pomiary elektryczne, programowanie sterowników PLC, a także wiele więcej.
Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej złożonych systemu. Po przygotowaniu projektu dostarczamy gotową instalację, a także zajmujemy się jej montażem. Przygotowujemy system do gotowości do pracy. Udzielamy szybkiego szkolenia z zakresu jego obsługi.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468