Katalog firm

Italooptica

Salony optyczne Italooptica kierują swoją ofertę do klientów z Łodzi, Zgierza i okolic. Można tu nie tylko zbadać wzrok, ale także uzyskać pomoc przy wyborze oprawek i soczewek okularowych. Sieć salonów dysponuje szerokim asortymentem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Więcej szczegółów na stronie.

Okulary polaryzacyjne

Światło słoneczne, pomimo że poprawia samopoczucie, może być także niezwykle szkodliwe dla wzroku. Intensywne oświetlenie bardzo szybko może powodować zmęczenie oczu, co jest szczególnie odczuwane podczas wykonywania takich czynności jak choćby jazda samochodem. Jednakże od paru lat na rynku dostępne są okulary polaryzacyjne, których właściwości umożliwiają ochronę oczu nawet przed najostrzejszym światłem.
Dla każdej osoby, która marzy o tym, aby kupić sobie okulary polaryzacyjne Łódź jest siedzibą dla trzech z sześciu salonów optycznych sieci Italooptica. Salony te zapewniają najwyższej jakości okulary różnego rodzaju, w tym także okulary polaryzacyjne, które mogą być niedostępne w innych salonach optycznych.
Osiemnastoletnie doświadczenie w branży sprawiło, że Italooptica to kwintesencja profesjonalizmu. Prawdziwym priorytetem firmy jest zapewnienie jak najlepszego standardu usług optycznych. Wszystko to sprawia, że Italooptica na pewno pomoże każdemu ze swoich klientów zadbać o swój wzrok.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" posiada swoje salony w Radomiu, w których oferuje wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Firma przeprowadza ró...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada jest siecią salonów optycznych, oferujących duży wybór okularów, szkieł kontaktowych, a także oferujących darmowe badanie wzroku. Odwiedzając naszą placówkę pomożemy Państwu dobrać odpow...