Katalog firm

Italooptica

Salony optyczne Italooptica kierują swoją ofertę do klientów z Łodzi, Zgierza i okolic. Można tu nie tylko zbadać wzrok, ale także uzyskać pomoc przy wyborze oprawek i soczewek okularowych. Sieć salonów dysponuje szerokim asortymentem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Więcej szczegółów na stronie.

Okulary przeciwsłoneczne

Szukasz modnych okularów przeciwsłonecznych dla siebie, a może odpowiedniej ochrony przed słońcem dla oczu swoich dzieci? U nas znajdziesz wszystko w idealnej oprawie i cenie! Italooptica zaopatrzy Ciebie i całą Twoją rodzinę w odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną Waszych oczu. Wpisz okulary przeciwsłoneczne Łódź w wyszukiwarkę, a z pewnością odnajdziesz to czego szukasz.
Różne oprawy, wzory i kolory, różne filtry, a także okulary przeciwsłoneczne połączone z korygującymi. W jednym miejscu znajdziesz wszystko! Nie kupuj w niesprawdzonych miejscach, u niesprawdzonych dostawców. Pamiętaj Twoje oczy to bezcenny skarb, które zwłaszcza latem trzeba chronić przed szkodliwym promieniowaniem UV. Zatem, postaw na najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie i udaj się do Italooptica po swoje nowe przeciwsłoneczne okulary już dziś!
Posiadamy w swojej ofercie również inne okulary korygujące, czy też takie, które nadają się do pracy przed komputerem. Szukaj naszych salonów w Łodzi - twój wzrok jest tego wart!

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada jest siecią salonów optycznych, oferujących duży wybór okularów, szkieł kontaktowych, a także oferujących darmowe badanie wzroku. Odwiedzając naszą placówkę pomożemy Państwu dobrać odpow...

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" posiada swoje salony w Radomiu, w których oferuje wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Firma przeprowadza ró...