Katalog firm

Kategorie


Italooptica

Salony optyczne Italooptica kierują swoją ofertę do klientów z Łodzi, Zgierza i okolic. Można tu nie tylko zbadać wzrok, ale także uzyskać pomoc przy wyborze oprawek i soczewek okularowych. Sieć salonów dysponuje szerokim asortymentem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Więcej szczegółów na stronie.

Okulista dziecięcy

Bardzo często problemy ze wzrokiem mogą zacząć się już w młodym wieku. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby rodzice zwracali uwagę na jakiekolwiek oznaki tego, że wzrok ich dziecka nie funkcjonuje prawidłowo. Im szybciej trafi się do okulisty, tym szybciej będzie możliwe dobranie odpowiednich okularów korekcyjnych, które z czasem mogą doprowadzić nawet do całkowitego zaniku wcześnie występującej wady wzroku.
Jeżeli rodzice szukają takiego specjalisty jak okulista dziecięcy Łódź jest miastem w którym można znaleźć doskonały salon optyczny Italooptica. W Italooptica możliwe jest umówienie się na wizytę zarówno ze specjalistą dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oprócz tego salon ten posiada wyjątkowo różnorodną ofertę okularów, zarówno okularów korekcyjnych, jak i okularów przeciwsłonecznych, które również mogą pełnić swoją korekcyjną rolę.
Salon optyczny Italooptica wyróżnia się swoim poświęceniem, aby zadbać o dobro każdego ze swoich klientów. To gwarancja profesjonalnej obsługi i okularów doskonałej jakości.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada jest siecią salonów optycznych, oferujących duży wybór okularów, szkieł kontaktowych, a także oferujących darmowe badanie wzroku. Odwiedzając naszą placówkę pomożemy Państwu dobrać odpow...

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" posiada swoje salony w Radomiu, w których oferuje wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Firma przeprowadza ró...