Katalog firm

Italooptica

Salony optyczne Italooptica kierują swoją ofertę do klientów z Łodzi, Zgierza i okolic. Można tu nie tylko zbadać wzrok, ale także uzyskać pomoc przy wyborze oprawek i soczewek okularowych. Sieć salonów dysponuje szerokim asortymentem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Więcej szczegółów na stronie.

Okulista w Głownie

Znalezienie świetnego okulisty, który naprawdę pomoże poradzić sobie z problemami ze wzrokiem, może niekiedy być znacznie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się to wydawać. Okulistów w Polsce nie brakuje, jednakże wyszukanie kogoś o sprawdzonej reputacji, niekiedy może być wyzwaniem.
Dla każdej osoby, dla której potrzebny jest dobry okulista Głowno to jedno z miast w województwie łódzkim, gdzie działa salon optyczny sieci Italooptica. Salony te zaczęły powstawać już prawie dwie dekady temu i od tamtego czasu rozrosły się do sieci, złożonej z sześciu placówek, wszystkie położone przy Łodzi i okolicach.
Tym co wyróżnia Italooptica od konkurencji na pewno jest różnorodność świadczonych usług. W Italooptica możliwe jest załatwienie wszystkiego, co umożliwia zadbanie o wzrok. Mowa więc o możliwości umówienia się na wizytę z okulistą, ale także z optykiem, który pomoże dobrać szkła korekcyjne. A potem pozostaje już przeszukać bogaty wybór oprawek dostępnych w Italooptica i znaleźć takie, które staną się częścią wymarzonej pary okularów!

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada jest siecią salonów optycznych, oferujących duży wybór okularów, szkieł kontaktowych, a także oferujących darmowe badanie wzroku. Odwiedzając naszą placówkę pomożemy Państwu dobrać odpow...

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" posiada swoje salony w Radomiu, w których oferuje wysokiej jakości oprawy korekcyjne, szkła kontaktowe i okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Firma przeprowadza ró...